Set náramků ZIRKON

1 450 Kč

Zirkon podporuje bezpodmínečnou lásku k sobě samému i k ostatním a zdůrazňuje jednotu, z níž pocházejí všechny duše. Podporuje jasné myšlení a pomáhá oddělovat důležité od nepodstatného. V rovině emocionální zirkon učí stálosti. Zdolává žárlivost a sklon k majetnictví, podporuje odtržení od staré lásky a otevření se nové.

Hnědý zirkon je vhodný pro vycentrování a uzemnění , protože otevírá zemskou čakru.

Červený zirkon propůjčuje tělu vitalitu, zvláště v obdobích stresu. Dodává sílu rituálům pro vznik hojnosti tím, že aktivuje základní čakru a libido.

Oranžový zirkon je účinným talismanem pro cestování, protože chrání proti zranění. Tento kámen dělá své nositele krásnějšími a střeží proti žárlivosti. Stimuluje sakrální čakru a tvořivost.

Žlutý zirkon pomáhá přitáhnout úspěch v podnikání a lásce a zvyšuje sexuální energii. Rozhání depresi a zesiluje ostražitost. Aktivuje a čistí čakru solar plexu.

Zelený zirkon přitahuje hojnost a podněcuje srdeční čakru.

Sluneční kámen vnáší do života radost a světlo. Šíří kolem sebe příznivou atmosféru a zvyšuje úroveň intuice.

Sluneční kámen oplácí vašim blízkým s láskou jejich přízeň, přičemž současně působí blahodárně při přetínání pout. Pokud je pro vás těžké říkat „ne" a věčně se jen obětujete pro druhé, noste sluneční kámen stále s sebou. Krystal potlačuje závislost, napomáhá schopnosti řídit vlastní osud, podporuje nezávislost a sílu do dalšího života. Pokud vás zdržuje váhavost, sluneční kámen ji překoná.

Sluneční kámen potlačuje deprese a rozhání chmury. Velmi dobře funguje ve chvílích temných nálad vyvolaných střídáním ročních dob a projasní náš den v období dlouhých zim. Sluneční kámen rovněž zahání pocity selhání a zvyšuje vědomí vlastní ceny i sebedůvěru. Vyvolává optimizmus a nadšení. Pomáhá pohlížet na všechno z lepší stránky. Dokonce i ten nejzarytější pesimista podlehne moci slunečního kamene. 

Set se skládá ze dvou náramků s kameny a je doplněn o náramek karma, který je must have. 

Délka: variabilní, dá se upravit pomocí posuvných uzlů

Materiál: přírodní zirkony a sluneční kámen, drobné korálky - mosaz zlacená plátováním (goldfilled) karma - AG925

Dodání: šperky pro Vás vyrábím ručně na základě objednávky, doba dodání je 5-10 pracovních dní

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení