Set náramků GRANÁT

1 450 Kč

Granát je kamenem se silnou schopností dodávat energii. Pročišťuje čakry, zejména první, až čtvrtou a dodává jim novou energii, kterou oživuje, čistí a udržuje v rovnováze. Podle potřeby přináší granát klid, nebo touhu. Tvrdí se, že granát dokáže varovat svého majitele před blížícím se nebezpečím a proto se od pradávna používá jako amulet.
Granát dodává sílu, podněcuje aktivitu a posiluje pud sebezáchovy - především tím, že dodává odvahu a vnáší naději do zdánlivě beznadějných situací. Pod vlivem granátu se krize mění v jednoznačné výzvy. Současně granát v takových chvílích přivolá někoho na pomoc. 

Granát povzbuzuje lásku a oddanost. Udržuje v rovnováze sexuální touho a dokáže napravit citovou disharmonii. Zejména červený granát podněcuje a kontroluje nárust energie kundalini, přičemž současně zvyšuje i sexuální potenci. 

Jedná se o kámen podporující pevné vztahy a zájem o druhého. Otevírá srdce dokořám a zvyšuje sebedůvěru.

V duševní rovině dokáže granát zostřit a zpřesnit schopnost správného náhledu na sebe sama i na jiné. Pomáhá překonávat odpor nebo podvědomé vnitřní zábrany. V duševním životě usnadňuje granát odkládání již nepotřebných či zastaralých myšlenek a představ. Citově pomáhá překonávat různé zákazy a tabu.

Set se skládá ze dvou náramků s granáty a je doplněn o náramek s komponentem ve tvaru donutu

Délka: variabilní, dá se upravit pomocí posuvných uzlů

Materiál: přírodní granáty, mosaz zlacená plátováním (goldfilled) donut - AG925 pozlaceno

Dodání: šperky pro Vás vyrábím ručně na základě objednávky, doba dodání je 5-10 pracovních dní