Náramek AMOUR SCINTILLANT

1 190 Kč 1 390 Kč 1 390 Kč od 1 190 Kč
Zvolte variantu
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

AMOUR SCINTILLANT znamená v překladu blýskající, nebo třpytivá láska. 

Šperk nese kameny, které svými vlastnostmi rozsvěcují naše dny a pomáhají nám udržet si pozitivní náladu.

Každá barevná varianta má svůj kámen. Ve zlaté variantě se blýská magický modrý opál, ve stříbrné variantě se jemně leskne opál zabarvený do krémových a žlutých odstínů a v růžové variantě najdete třpytivý sluneční kámen, ze kterého nespustíte oči.

Opál je karmický kámen, který nás učí, že vše, co vyšleme ven, se nám zase vrátí. Je kamenem, který vnáší do života světlo. Opál je odedávna spojován s láskou a vášní, s touhou a erotikou. Jedná se o kámen pokušení, jenž zesiluje city a uvolňuje zábrany. Tvrdí se, že nošení opálu vyvolává věrnost, loajalitu a spontánní jednání. 

Pokud máte duši umělce, opál je kamenem pro vás, dokáže povzbudit vaše umělecké sklony.

Modrý opál přináší citovou úlevu a zajišťuje spojení s duchovním smyslem konání. Rezonuje s krční čakrou a dokáže zlepšit komunikaci

Sluneční kámen vnáší do života radost a světlo. Šíří kolem sebe příznivou atmosféru a zvyšuje úroveň intuice.

Sluneční kámen oplácí vašim blízkým s láskou jejich přízeň, přičemž současně působí blahodárně při přetínání pout. Pokud je pro vás těžké říkat „ne" a věčně se jen obětujete pro druhé, noste sluneční kámen stále s sebou. Krystal potlačuje závislost, napomáhá schopnosti řídit vlastní osud, podporuje nezávislost a sílu do dalšího života. Pokud vás zdržuje váhavost, sluneční kámen ji překoná.

Sluneční kámen potlačuje deprese a rozhání chmury. Velmi dobře funguje ve chvílích temných nálad vyvolaných střídáním ročních dob a projasní náš den v období dlouhých zim. Sluneční kámen rovněž zahání pocity selhání a zvyšuje vědomí vlastní ceny i sebedůvěru. Vyvolává optimizmus a nadšení. Pomáhá pohlížet na všechno z lepší stránky. Dokonce i ten nejzarytější pesimista podlehne moci slunečního kamene. 

Materiál: sterlingové stříbro AG925 / pozlaceno, přírodní opály, sluneční kámen

Délka: 17 cm

Dodání: šperky pro Vás vyrábím ručně na základě objednávky, doba dodání je 5-10 pracovních dní

Šperk neobsahuje nikl a je dodán v dárkové krabičce

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení