Jak nakupovat

Jak dlouho trvá příprava mé objednávky?

Všechny špěrky pro vás vyrábím ručně, sama ve svém malém studiu v srdci Dejvic. Šperky nevyrábím na sklad a každý šperk tak vyrábím až v okamžiku kdy mi pošlete vaši objednávku. Pokud zvolíte platbu převodem, začínám šperk vyrábět až po připsání platby na účet. Pokud volíte platbu na dobírku, snažím se šperk vyrobit co nejdříve. Výroba šperku nějaký čas zabere, doba přípravy objednávky je 2-10 dní. 

Jakou metodu platby mám zvolit?

Vyberte si platební metodu jaká vám nejvíce vyhovuje. U objednávek převodem prosím vždy zadávejte variabilní symbol, bez něj se platby nespárují a dochází pak ke zdržením výroby.

Jaké jsou možnosti dopravy?

Šperky posílám výhradně přes Zásilkovnu. Můžete si zvolit doručení na výdejní místo zásilkovny, nebo doučení na adresu, které rovněž zprostředkovává zásilkovna prostřednictvím kurýra.

Je možné poslat šperky poštou?

Bohužel, s Českou poštou nespolupracuji.

Jak mi přijdou šperky zabalené?

Většinu šperků - náhrdelníky, řetízkové náramky, naušnice a prstýnky balím do šperkových krabiček. Šňůrkové náramky balím vždy na kartu a do celofánového obalu.

Šperky, které balím do krabičky balím vždy zvlášť do krabiček, tedy pokud máte v objednávce více šperků , každý bude mít svou krabičku. Pokud máte v objednávce více šperků a některé se můžou zabalit k sobě do krabičky, budu ráda, když mi to napíšete do poznámky.

Šperky následně balím do bublinkové obálky, objednávky s větším množstvím krabiček do recyklovaných krabic a odesílám.

Jak dlouho trvá doručení od doby odeslání?

Objednávky odchází ze zásilkovny vždy ráno v devět hodin a většinou jsou u Vás při variantě doručení na výdejní místo do 2 dnů. U doručení na adresu záleží doba dodání na aktuálních možnostech přepravce.

Co když mi šperk nesedí - náhrdelník či náramek je krátký/dlouhý?

Pokud vám šperk nesedí a potřebujete upravit jeho délku, nic se neděje, můžeme mi šperk poslat zpět (opět přes zásilkovnu) a domluvíme se na úpravě délky.

Mohu šperk vrátit, nebo vyměnit?

Ano, na vrácení šperku máte ze zákona právo do 14ti dnů od jeho koupení. Šperk mi prosím spolu s formulářem pro vrácení pošlete opět přes zásilkovnu na výdejní místo.

Jak můžu vrátit zboží?

Pokud jste v zákonné lhůtě pro vrácení zboží, můžete nenošené a nijak nepoškozené zboží vrátit tak, že ho zabalíte v krabičce, ve které jste ho obdrželi do bublinkové obálky, či do nějaké krabičky a podte ho na některém z podacích míst zásilkovny. Vracené zboží prosím prostřednictvím zásilkovny odešlete na vádejní místo ID 4007 Barvy a laky na adrese Jugoslávských partyzánů 30, Praha 6

Kdy můžu očekávat vrácení peněž za vrácené zboží?

Jakmile vrácen zboží přeberu a zkontroluji, že není nijak poškozené, vrátím Vám peníze na účet, ze kterého byla platba prodvedena. Pokud jste platili dobírkou, prosím o přiložení čísla účtu pro vrácení platby za zboží (bez poštovného) do balíčku. Proces vyzvednutí, kontroly a vrácení platby může trvat až 14 dní.

Jak můžu reklamovat zboží?

Pakliže se vám s vaším oblíbeným šperkem něco stalo, můžete se na mě určitě obrátit. Prosím, chovejte se ke svým šperkům s láskou, jak o ně pečovat si můžete přečíst na našem blogu. Vyřízení reklamace trvá do 30ti dnů od obdržení vámi reklamovaného zboží. Prosím vemte na vědomí, že reklamace se nevztahuje na běžné opotřebení šperků, mechanické poškození, jako je přetržení řetízku, nebo šňůrky, prasknutí kamínku či perly, nebo na běžnou oxidaci kovu.

Můj oblíbený šperk se mi poškodil, ale mám k němu vztah a nechci se ho vzdát. Co s tím?

Často máte své šperky jako talismany. Chápu to a nesmírně mě to těší. Někdy však náramek, nebo šperk obecně doslouží, nebo se stane nějaké nehoda. Šperky ze své dílny, které se vám nějakým způsobem poškodí, vám ráda opravím, pokud to bude v mých silách. Prosím, zavolejte mi, probereme to a domluvíme se.

Co když si nemůžu vybrat z té záplavy vašich úžasných šperků a chci něco speciálního?

Šperky vyrábím sama, zatím bez posil, ale ráda sem tam vyrobím i nějaký šperk na míru. Pokud máte o nějaký speciální šperk podle Vašeho přání zájem, prosím, napiště mi, nebo zavolejte, probereme to a uvidíme :)

Jak si můžu objednat personalizovaný šperk? 

U šperků, kde je možnost ražby prosím zvolte možnost ražby a do poznámky pro prodejce před dokončením objednávky nezapomeňte uvést, co si přejete na medailonek vyrazit.