Navrženo k vrstvení

V tomto případě platí, že více je více. Nebojte se kombinovat barvy, perly, kameny, zlato stříbro, vše dohromady.

V módě a v lásce je přece dovoleno všechno.

Šperky Du Coeur jsou navrženy tak, že k sobě ladí a vypadají spolu skvěle. Když jsem s výrobou šperků začínala, vyráběla jsem především náramky. Pracovala jsem tehdy ještě více se skleněnými korálky, japonským rokajlem. Náramků jsem navlékala velké množství, chodila na markety a s napětím pozorovala jak bylo pro většinu zákazníků vždy těžké se rozhodnou a jak váhali, jak náramky nakombinovat. Chtěla bych vám říct, nebojte se šperky kombinovat. Vybírejte si šperky srdcem. Nechte šperk, ať si vybere vás, pak s ním budete opravdu spokojení, budete ho nosit rádi a bude vaším talismanem. 

Kombinace kovů? Proč ne!

Já osobně barvy kovů kombinuji a nevadí mi. Je pro mě důležitý šperk jako takový a co k němu cítím, jaký má pro mě význam. Snubní prsteny nosím v bílém zlatě, na pravé ruce nosím prsten v růžovém zlatě a náušnice a náhrdelník nosím většinou v barvě žlutého zlata. Na ruce pak nosím náramky, které vrstvím. Všechny materiály testuji na sobě v běžném životě a tak mám na ruce někdy opravdu mix barev a kovů a vůbec mi to nevadí, protože je mám všechny ráda. Často máme v sobě takový vnitřní hlásek, argument, který nám říká: "a nebude to vypadat blbě?" a zpochybňuje tak volbu našeho srce.. ale já vám prozradím tajemství..pokud se ve svém oblečení, ve svých špercích, nebo ve svém těle cítíte dobře, tak to tak působí i na okolí. Nenechte se svázat a hrajte si, sbírejte své talismany a uchovávejte si v nich vzpomínky na příležitosti, které jsou pro vás vzácné. 

Protože se řídím heslem co se šperků týká, že více je více a proto, abych vám usnadnila rozhodování a vybírání, pracuji na náramkových setech, které pro vás sladím a vyňuňám tak, aby spolu hrály a na ruce vypadaly skvěle. 

Rozepsala jsem se hodně o náramcích, ale platí to i na náhrdelníky a naušnice. Ó, jak já závidím ženám, ba i můžům, kteří mají v uchu více než jen jednu dírku. Trend vrstvení je aktuální! Ozdobte si uši. Nebojte se toho! Skvěle vypadají protahovací naušnice, kterých najdete v nové kolekci hned několik a určitě přitáhnete pohledy, když se odvážete a do každého ucha použijete každou naušnici jinou..ano..jinou! Do jednoho ucha použijte dlouhou mono naušnici, například bubbles, nebo fleurir a do druhého ucha už jen subtilní pecičku. 

Vrstvení náhrdelníků sledujeme už pár posledních sezón. Letos  jsou stále trendem i výrazné řetízky s většími oky, nebo korálkové chokery. Mám ráda věci, které příliš nepodléhají módním trendům a které vydrží dlouho.. ale nechala jsem se trochu strhnout a i takvé kousky najdete v nové kolekci...ovšem pozor, stále budou v duchu ducoeur a budou na vás vypadat dobře po několik sezón, doma, v práci, na večírku i na pískovišti s dětma.

Abych to jednoduše shrnula, vše je dovoleno, nebojte se nosit co máte rádi.

Kristýna