Navrženo k vrstvení

V tomto případě platí, že více je více. Nebojte se kombinovat barvy, perly, kameny, zlato stříbro, vše dohromady.

V módě a v lásce je přece dovoleno všechno.

Šperky Du Coeur jsou navrženy tak, že k sobě ladí a vypadají spolu skvěle. Když jsem s výrobou šperků začínala, vyráběla jsem především náramky. Pracovala jsem tehdy ještě více se skleněnými korálky, japonským rokajlem. Náramků jsem navlékala velké množství, chodila na markety a s napětím pozorovala jak bylo pro většinu zákazníků vždy těžké se rozhodnou a jak váhali, jak náramky nakombinovat. Chtěla bych vám říct, nebojte se šperky kombinovat. Vybírejte si šperky srdcem. Nechte šperk, ať si vybere vás, pak s ním budete opravdu spokojení, budete ho nosit rádi a bude vaším talismanem. 

Kombinace kovů? Proč ne!

Já osobně barvy kovů kombinuji a nevadí mi. Je pro mě důležitý šperk jako takový a co k němu cítím, jaký má pro mě význam. Snubní prsteny nosím v bílém zlatě, na pravé ruce nosím prsten v růžovém zlatě a náušnice a náhrdelník nosím většinou v barvě žlutého zlata. Na ruce pak nosím náramky, které vrstvím. Všechny materiály testuji na sobě v běžném životě a tak mám na ruce někdy opravdu mix barev a kovů a vůbec mi to nevadí, protože je mám všechny ráda. Často máme v sobě takový vnitřní hlásek, argument, který nám říká: "a nebude to vypadat blbě?" a zpochybňuje tak volbu našeho srce.. ale já vám prozradím tajemství..pokud se ve svém oblečení, ve svých špercích, nebo ve svém těle cítíte dobře, tak to tak působí i na okolí. Nenechte se svázat a hrajte si, sbírejte své talismany a uchovávejte si v nich vzpomínky na příležitosti, které jsou pro vás vzácné. 

Protože se řídím heslem co se šperků týká, že více je více a proto, abych vám usnadnila rozhodování a vybírání, pracuji na náramkových setech, které pro vás sladím a vyňuňám tak, aby spolu hrály a na ruce vypadaly skvěle. 

Rozepsala jsem se hodně o náramcích, ale platí to i na náhrdelníky a naušnice. Ó, jak já závidím ženám, ba i můžům, kteří mají v uchu více než jen jednu dírku. Trend vrstvení je aktuální! Ozdobte si uši. Nebojte se toho! Skvěle vypadají protahovací naušnice, kterých najdete v nové kolekci hned několik a určitě přitáhnete pohledy, když se odvážete a do každého ucha použijete každou naušnici jinou..ano..jinou! Do jednoho ucha použijte dlouhou mono naušnici, například bubbles, nebo fleurir a do druhého ucha už jen subtilní pecičku. 

Vrstvení náhrdelníků sledujeme už pár posledních sezón. Letos  jsou stále trendem i výrazné řetízky s většími oky, nebo korálkové chokery. Mám ráda věci, které příliš nepodléhají módním trendům a které vydrží dlouho.. ale nechala jsem se trochu strhnout a i takvé kousky najdete v nové kolekci...ovšem pozor, stále budou v duchu ducoeur a budou na vás vypadat dobře po několik sezón, doma, v práci, na večírku i na pískovišti s dětma.

Abych to jednoduše shrnula, vše je dovoleno, nebojte se nosit co máte rádi.

Kristýna

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení