set náramků SAKURA

Tři jsou více než jeden a mým náramkům to prostě ve společnosti sluší.

Tento set jsem pojmenovala sakura, protože je něžný a jemný stejně jako kvetoucí sakury.

Set tvoří tři náramky z komponentů v rosegold barvě.

Náramek ze skleněných korálků Swarovski v růžovo fialových tónech.

Náramek monogram na meruňkové šňůrce s růženínem, který je symbolem lásky.

Náramek s Rhodochrozitem, který rovněž do života přináší lásku, ale také blahodárně působí na vztahy a přitahuje spřízněné duše.

 

Písmenko, které si přejete vyrazit na monogram prosím nezapomeňte uvést do poznámky před dokončením objednávky. V bodě, kde zadáváte adresu zaškrtněte políčko "zadat poznámku pro prodejce" a uveďte písmeno, číslici, nebo znak srdíčka podle toho co si přejete vyrazit.

990 Kč
Skladem

Korálky Swarovski jsou vyrobeny ze skla.

Kovové korálky jsou vyrobeny z materiálu goldfilled, koncové korálky u uzlíků jsou vyrobeny ze stříbra AG925 pozlaceného 24 kt růžovým zlatem.

medailonek s monogramem je ze stříbra AG925 pozlaceného 24 kt zlatem.

Šňůrka je nylonová, velikost náramku se upravuje pomocí posuvných korálků, nebo posuvných uzlů. 

S posuvnými uzly je potřeba pracovat rovnoměrně. Vždy posunujte uzlíky tak, že mezi prsty uchopíte celý uzlík i s koncovým korálkem a ten budete posunovat po vodící šňůrce. Pokud byste chtěli velikost upravovat tak, že budete tahat pouze za koncový korálek, dojde k tomu, že se posuvný uzel zatáhne a nebude jezdit po šňůrce - na toto se nevztahují reklamace, neboť před odesláním všechny uzly kontroluji a byla by to závada, kterou jste si způsobili špatnou manipulací. Náramky mají dostatečnou rezervu, vždy je však zvětšujte i zmenšujte rovnoměrně po obou stranách. Uzlíky si nikdy neposunujte nadoraz, vždy musíte mít prostor na to, abyste mohli vodící šňůrku, po které uzlík jezdí uchopit mezi prsty.

 

  Upozornění : 

  • šperky by neměly přijít do styku s krémy, parfémy či jinými chemickými a kosmetickými přípravky
  • nenošené šperky ukládejte do speciálních sáčků k tomu určených, aby se navzájem nepoškrábaly, nezapletly, nebo vzájemně neoxidovaly
  • stříbrné šperky můžete čistit speciálním hadříkem na stříbrné šperky

Pokud se tímto budete řídit, náramky vám jistě velmi dlouho  vydrží krásné. Pokud k náramkům přistupujete  jako k talismanům, které chcete mít pořád u sebe a nesundáváte je (jako já), je  přirozené, že se časem mohou opotřebit. Jsou vyrobeny z velmi jemných materiálů, a proto je potřeba se o ně starat a přistupovat k nim s láskou. Na běžné a každodenní opotřebení, (poškrábání zlatých nebo stříbrných komponentů, korálků, případné opotřebení šňůrky) nemůže být brán zřetel při případných reklamacích.