set náramků MIXY

Tři jsou více než jeden a mým náramkům to prostě ve společnosti sluší. 

Tento set je pro ty, které se nebojí kombinovat barvy kovů. Díky kombinování kovů dosáhnete toho, že náramky na ruce ještě více září. 

Barevný náramek je doplněn o různobarevné acháty. 

Achát je minerál, který nám dodává rovnováhu a odstraňuje vnitřní napětí.

Písmenko, které si přejete vyrazit na monogram prosím nezapomeňte uvést do poznámky před dokončením objednávky. V bodě, kde zadáváte adresu zaškrtněte políčko "zadat poznámku pro prodejce" a uveďte písmeno, číslici, nebo znak srdíčka podle toho co si přejete vyrazit.

 

1 190 Kč
Skladem

Stříbrné korálky a trubičky jsou vyrobeny ze stříbra AG925, zlaté komponenty jsou vyrobeny z materiálu goldfilled.

Medailonek s monogramem je ze stříbra AG925 pozlaceného 24 kt zlatem.

Šňůrka je nylonová, velikost náramku se upravuje pomocí posuvných korálků, nebo posuvných uzlů. 

S posuvnými uzly je potřeba pracovat rovnoměrně. Vždy posunujte uzlíky tak, že mezi prsty uchopíte celý uzlík i s koncovým korálkem a ten budete posunovat po vodící šňůrce. Pokud byste chtěli velikost upravovat tak, že budete tahat pouze za koncový korálek, dojde k tomu, že se posuvný uzel zatáhne a nebude jezdit po šňůrce - na toto se nevztahují reklamace, neboť před odesláním všechny uzly kontroluji a byla by to závada, kterou jste si způsobili špatnou manipulací. Náramky mají dostatečnou rezervu, vždy je však zvětšujte i zmenšujte rovnoměrně po obou stranách. Uzlíky si nikdy neposunujte nadoraz, vždy musíte mít prostor na to, abyste mohli vodící šňůrku, po které uzlík jezdí uchopit mezi prsty.

 

  Upozornění : 

  • šperky by neměly přijít do styku s krémy, parfémy či jinými chemickými a kosmetickými přípravky
  • nenošené šperky ukládejte do speciálních sáčků k tomu určených, aby se navzájem nepoškrábaly, nezapletly, nebo vzájemně neoxidovaly
  • stříbrné šperky můžete čistit speciálním hadříkem na stříbrné šperky

Pokud se tímto budete řídit, náramky vám jistě velmi dlouho  vydrží krásné. Pokud k náramkům přistupujete  jako k talismanům, které chcete mít pořád u sebe a nesundáváte je (jako já), je  přirozené, že se časem mohou opotřebit. Jsou vyrobeny z velmi jemných materiálů, a proto je potřeba se o ně starat a přistupovat k nim s láskou. Na běžné a každodenní opotřebení, (poškrábání zlatých nebo stříbrných komponentů, korálků, případné opotřebení šňůrky) nemůže být brán zřetel při případných reklamacích.