naušnice se safíry

Malé kruhové naušnice o průměru 10mm se závěsem ze sedmi safírů proložených stříbrnými plochými korálky.

Modrý safír je kamenem, který hledá duchovní pravdu, je spojen s láskou a čistotou, účinně léčí čakry - obzvláště krční a usnadňuje sebevyjádření.

Naušnice jsou prodávány jako pár, zabalené v dárkové krabičce.

768 Kč
Skladem

Náušničky jsou ze stříbra AG925 .

Pracuji pouze s přírodními nedobarvovanými ani jinakupravovanými kameny. Barvy jednotlivých kamenů se můžou mírně lišit od fotografie.

Velikost náušnic je 10mm.

Zapínání je zasunovací.

 

Upozornění : 

  • náramky jsou dělané standardně na velikost 20 cm,když není napsáno jinak,  tak aby jste je převlékly přes hřbet ruky. Velikost náramku jde zmenšit pomocí posuvných uzlíku nebo korálků
  • pokud potřebujete větší velikost napište do poznámky, plus uveďte potřebný obvod
  • šperky by neměly přijít do styku s vodou, krémy, parfémy či jinými chemickými a kosmetickými přípravky
  • nenošené šperky ukládejte do speciálních sáčků k tomu určených, aby se navzájem nepoškrábaly, nezapletly, nebo vzájemně neoxidovaly
  • stříbrné šperky můžete čistit speciálním hadříkem na stříbrné šperky

Pokud se tímto budete řídit, náramky vám jistě velmi dlouho  vydrží krásné. Pokud k náramkům přistupujete  jako k talismanům, které chcete mít pořád u sebe a nesundáváte je (jako já), je  přirozené, že se časem mohou opotřebit. Jsou vyrobeny z velmi jemných materiálů, a proto je potřeba se o ně starat a přistupovat k nim s láskou. Na běžné a každodenní opotřebení, (poškrábání zlatých nebo stříbrných komponentů, korálků, případné opotřebení šňůrky) nemůže být brán zřetel při případných reklamacích.