RŮŽENÍN

Růženín je kamenem nepodmíněné lásky a nekonečného míru. Je to jeden z nejdůležitějších krystalů pro srdce a srdeční čakru. Přináší poučení o skutečné podstatě lásky. Podporuje lásku k sobě samému. Má uklidňující, tišící účinek, pomáhá ve chvílích traumat nebo krizí.

Pokud k sobě chcete přilákat lásku, nemusíte hledat už nic jiného než růžový křemen. Bude k vám přitahovat lásku a nové vztahy. V existujících vztazích obnovuje důvěru a harmonii a podněcuje projevy nezištné lásky.

Růženín odstraňuje negativní energii a nahrazuje ji milostnými vibracemi. Posiluje empatii a citlivost. Růženín je nejlepší léčitel citů.

Pokud jste zatím nedokázali přijmout lásku, otevře růženín vaše srdce, abyste byli vstřícnější. Jestliže jste milovali a lásku ztratili, uleví vašemu smutku. Růženín vás naučí, jak milovat samy sebe, a vdechne vám nový život, pokud si myslíte, že vás nikdo milovat nemůže. Nebudete moci přijmout lásku jiného člověka, dokud nedokážete milovat samy sebe. Tento kámen vede k odpuštění sobě samému a vyvolává sebedůvěru spojenou s uznáním vlastní ceny.

<3

480 Kč
Zvolte variantu
Varianta: zlatá
Skladem
480 Kč

Přírodní růzenín 

točená nylonová šňůrka, velikost náramku se upravuje posuvnými korálky

stříbro AG925

goldfilled 14 kt žluté zlato, nebo růžové zlato

Gold filled šperky mají dlouholetou tradici především v USA, Austrálii a Velké Británii. Jde o materiál, který nejen jako zlato vypadá, ale také se tak chová. 
 
Technologie výroby  – základ šperku z běžného kovu (většinou mědi a mosazi) je za působení tlaku a tepla obalen 2-3 pláty ryzího zlata. Poměr zlaté vrstvy k hmotnosti celého šperku zpravidla dosahuje 1/20, tedy jde o kvalitní nablýskaný šperk, který při vhodném zacházení vydrží krásný po mnoho let. 
 
14-ti karátové gold filled šperky (14k GF) jsou vyrobeny z komponentů zpracovaných v USA a jsou potaženy velmi silnou vrstvou zlata, která tvoří minimálně 5%hmotnosti šperku.

Goldfilled šperky vypadají stejně jako zlato, čím více karátů mají, tím žlutější jsou.
Mají vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Při ohleduplném zacházení vám budou dělat radost několik let.
Nižší cena. Ačkoliv jsou od zlata doslova k nerozeznání, pořídíte je za pouhý zlomek ceny.
Jsou hypoalergenní.

Kategorie: Náramky