LÁSKA

Jak jinak nazvat náramek, který je kombinací růženínu a rudého granátu?

Růženín je kamenem nepodmíněné lásky a jedná se o jeden z nejdůležitějších krystalů pro srdce a srdeční čakru. Přináší poučení o skutečné podstatě lásky. Podporuje lásku k sobě samému. U nastávajících maminek podporuje a posiluje narůstající lásku k ještě nenarozenému miminku.

 

Červený granát symbolizuje lásku. Je naladěn na srdeční energii, pomáhá oživovat city a nabuzuje sexualitu. Červený granát pomáhá ovládat zlost - zejména tu, kterou směrujeme proti sobě.

580 Kč
Zvolte variantu
Varianta: rosegold
Skladem
580 Kč

Přírodní růženín a granát

točená nylonová šňůrka, velikost náramku se upravuje posuvnými korálky

stříbro AG925

goldfilled 14 kt žluté zlato, nebo růžové zlato

Gold filled šperky mají dlouholetou tradici především v USA, Austrálii a Velké Británii. Jde o materiál, který nejen jako zlato vypadá, ale také se tak chová. 
 
Technologie výroby  – základ šperku z běžného kovu (většinou mědi a mosazi) je za působení tlaku a tepla obalen 2-3 pláty ryzího zlata. Poměr zlaté vrstvy k hmotnosti celého šperku zpravidla dosahuje 1/20, tedy jde o kvalitní nablýskaný šperk, který při vhodném zacházení vydrží krásný po mnoho let. 
 
14-ti karátové gold filled šperky (14k GF) jsou vyrobeny z komponentů zpracovaných v USA a jsou potaženy velmi silnou vrstvou zlata, která tvoří minimálně 5%hmotnosti šperku.

Goldfilled šperky vypadají stejně jako zlato, čím více karátů mají, tím žlutější jsou.
Mají vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Při ohleduplném zacházení vám budou dělat radost několik let.
Nižší cena. Ačkoliv jsou od zlata doslova k nerozeznání, pořídíte je za pouhý zlomek ceny.
Jsou hypoalergenní.

Kategorie: Náramky