Krajkový achát

KRAJKOVÝ ACHÁT

V duchovní rovině pomáhá modrý krajkový achát slovnímu vyjádření myšlenek a pocitů, přičemž brání nárůstu duševního stresu. V citové rovině neutralizuje klidná a mírumilovná energie vyzařovaná kamenem pocit zloby. Zvláště účinný je při aktivaci a léčení krční čakryumožňující svobodné vyjadřování myšlenek a pocitů.  Jeho schopnost odstraňovat zablokované sebevyjádření působí i na léčbu problémů spojených s rameny a krkem, na poruchy štítné žlázy a infekce hrdla i lymfatických uzlin.

 

ZNAMENÍ: Rak, štír, ryby

 

Náramek je vyroben z točené šňůrky šedé barvy, korálků a trubiček ze stříbra (AG925) a jednoho krajkového achátu. Velikost náramku se reguluje posuvem přes korálky.

510 Kč
Skladem

Korálky a trubičky na náramku jsou vyrobeny ze stříbra AG925.

Komponenty jsou navlečeny na točené šňůrce a velikost náramku jde upravit posuvem přes uzlík. 

Náramek může jít ztuha povolit, nebojte se trošku sabrat a náramek na ruku i silně narolovat. Šňůrka je z nylonu, je jemná, ale velmi pevná a nepřetrhne se. Díky těsnosti korálků se vám náramek nebude při nošení na ruce povolovat. 

Komponenty neobsahují nikl!

 

Upozornění : 

  • náramky jsou dělané standardně na velikost 20 cm,když není napsáno jinak,  tak aby jste je převlékly přes hřbet ruky. Velikost náramku jde zmenšit pomocí posuvných uzlíku nebo korálků
  • pokud potřebujete větší velikost napište do poznámky, plus uveďte potřebný obvod
  • šperky by neměly přijít do styku s vodou, krémy, parfémy či jinými chemickými a kosmetickými přípravky
  • nenošené šperky ukládejte do speciálních sáčků k tomu určených, aby se navzájem nepoškrábaly, nezapletly, nebo vzájemně neoxidovaly
  • stříbrné šperky můžete čistit speciálním hadříkem na stříbrné šperky

Pokud se tímto budete řídit, náramky vám jistě velmi dlouho  vydrží krásné. Pokud k náramkům přistupujete  jako k talismanům, které chcete mít pořád u sebe a nesundáváte je (jako já), je  přirozené, že se časem mohou opotřebit. Jsou vyrobeny z velmi jemných materiálů, a proto je potřeba se o ně starat a přistupovat k nim s láskou. Na běžné a každodenní opotřebení, (poškrábání zlatých nebo stříbrných komponentů, korálků, případné opotřebení šňůrky) nemůže být brán zřetel při případných reklamacích. 

Kategorie: Náramky