Bubbles s perlama

Náramek pro malou mořskou vílu, ale i pravou dámu.

Náramek je poskládaný z korálků několika velikostí v kombinaci dvou barev, které evokují něžné bublinky a je doplněn několika říčními perlami.

od 590 Kč
Zvolte variantu
Barva: zlatá
Skladem
630 Kč
Barva: Stribrná
Vyprodáno
590 Kč

Náramek je vždy v kombinaci dvou barev kovů doplněný o perly. Můžete si vybrat varinatu stříbrnou, kde jsou stříbrné a rosegold bublinky, nebo zlatou, kde jsou zlaté a rosegold bublinky.

Komponenty jsou z materiálu gold filled 14kt, rosegold filled 14kt a stříbro AG925. Náramek tvoří také točené šňůrky a mini medailonek s ručně vyraženou značkou, medailonek je ze stříbra AG925. Zapínání na posuv přes  korálek. 

Délka náramku cca 21,5 cm.

Komponenty neobsahují nikl.

 

Upozornění : 

  • náramky jsou dělané standardně na velikost 20 cm,když není napsáno jinak,  tak aby jste je převlékly přes hřbet ruky. Velikost náramku jde zmenšit pomocí posuvných uzlíku nebo korálků
  • pokud potřebujete větší velikost napište do poznámky, plus uveďte potřebný obvod
  • šperky by neměly přijít do styku s vodou, krémy, parfémy či jinými chemickými a kosmetickými přípravky
  • nenošené šperky ukládejte do speciálních sáčků k tomu určených, aby se navzájem nepoškrábaly, nezapletly, nebo vzájemně neoxidovaly
  • stříbrné šperky můžete čistit speciálním hadříkem na stříbrné šperky

Pokud se tímto budete řídit, náramky vám jistě velmi dlouho  vydrží krásné. Pokud k náramkům přistupujete  jako k talismanům, které chcete mít pořád u sebe a nesundáváte je (jako já), je  přirozené, že se časem mohou opotřebit. Jsou vyrobeny z velmi jemných materiálů, a proto je potřeba se o ně starat a přistupovat k nim s láskou. Na běžné a každodenní opotřebení, (poškrábání zlatých nebo stříbrných komponentů, korálků, případné opotřebení šňůrky) nemůže být brán zřetel při případných reklamacích. 

Kategorie: Náramky